פרופיל עסקי

31 שנות ניסיון מדברות בעד עצמן..

קבוצת מקס קרן ס.מ.א מעניקה ללקוח את השירות הטוב ביותר בזכות ניסיון רב השנים בתחום ההובלה והלוגיסטיקה. ניסיון זה לימד אותנו כי על מנת להיות המומחים בתחומנו עלינו לתת שירות מקצועי נפרד לכל תחום ולכן הקבוצה מחולקת ל 3 חברות אחיות שכל אחת מהן מתמחה בתחום שלה, ומעסיקה אנשי מקצוע מיומנים שתפקידם לתת מענה מקצועי ללקוח.
חלוקה זו מאפשרת טיפול אישי ומקצועי גם בתחום בודד אחד של הובלה פשוטה ומעבר כהרף עין לטיפול בפרויקטים מסובכים ומורכבים ובכל בעיית אחסון או לוגיסטיקה באמצעות אנשי המקצוע המנוסים שלנו.

הקבוצה מספקת סל רחב של שירותים ליצואן וליבואן, באופן ישיר או באמצעות עמילי מכס ומשלחי מטען בינלאומיים.

הנכס היקר ביותר שלנו הינו צוות העובדים שלנו הכולל נהגים מקצועיים, סידורי העבודה כוללים מנגנון שלם המטפל בבקרת איכות והטמעת נהלים בחברה, העובדים שלנו מניעים את המערכת במסירות כל ימות השנה ביום ובלילה. בלילה צוות תורן מכין את הפעילות של יום המחר ומוודא שהדברים יתבצעו באופן מעולה.

שלוש החברות שלנו, ס.מ.א אחסנה ולוגיסטיקה, ס.מ.א שירותי תובלה ומקס קרן- שינוע כבד, משתלבות יחד לקבוצה מקצועית, המונה כ 110 איש, בעלי מומחיות בתחום הלוגיסטיקה וההובלות.

סניפים בארץ: חיפה, אשדוד ונתב"ג

ערכי הקבוצה ויתרונותה

ערכי הקבוצה

עמידה בלוח זמנים, ביצוע מדויק של כל משימה והעברת מידע מדויק ואמין ללקוחות בכל רגע נדרש.

יתרונות הקבוצה
  • אנו מעניקים פתרונות לוגיסטיים באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשות ביותר לייעול תהליכים הכוללים שינוע, יבוא, רכש, הפצה ואחסנה.
  • אנו מעסיקים מנגנון שלם של צוות עובדים מומחה המטפל בבקרת איכות והטמעת נהלים בחברה. עובדים אלו מניעים את המערכת במסירות כל ימות השנה ביום ובלילה.
  • ברשותנו צי של משאיות, סמיטריילרים ונגררים שונים ומגוונים המתאימים לכל סוג הובלה, כגון: חומרים מסוכנים, מטען חורג ועוד.

ברשותנו שני מתחמים תפעוליים המשתרעים על שטח של כ-60 דונם בסמוך לשער נמל חיפה.
ברשותנו 18 מלגזות מ-1.5 טון ועד 42 טון ומנופים שונים . שני המתחמים הללו בעלי כניסה ויציאה אחת, עם שמירה קבועה 24 שעות ביממה, מעבר לכך מותקנת במקום מערכת מיגון ומצלמות במעגל סגור תחת השגחה של מוקד.